С музикална изява в парк „Марица“ тази вечер ще бъде отбелязан знаков момент от историята на димитровградския Забавно-духов оркестър.
На 22 юни 1951 г. оркестърът изнася своя първи концерт. 75 години по-късно, на същата дата по този повод изпълнителите от състава му отново ще изнесат музикално представление.
Очакваме ви на 22 юни от 19:00 часа в парк „Марица“ за една лятна вечер с джаз, латино ритми и любими поп мелодии, канят от Забавно-духов оркестър – Димитровград.
На сцената с вокални изпълнения ще се включат Вивиан Желева, Доби Дулева и Диан Дончев. Входът е свободен.




























