29.6 C
Димитровград
понеделник, юни 22, 2026
Начало Новини С музика в парка отбелязват 75 години от първия концерт на Забавно-духовия...

С музика в парка отбелязват 75 години от първия концерт на Забавно-духовия оркестър

С музикална изява в парк „Марица“ тази вечер ще бъде отбелязан знаков момент от историята на димитровградския Забавно-духов оркестър.

На 22 юни 1951 г. оркестърът изнася своя първи концерт. 75 години по-късно, на същата дата по този повод изпълнителите от състава му отново ще изнесат музикално представление.

Очакваме ви на 22 юни от 19:00 часа в парк „Марица“ за една лятна вечер с джаз, латино ритми и любими поп мелодии, канят от Забавно-духов оркестър – Димитровград.

На сцената с вокални изпълнения ще се включат Вивиан Желева, Доби Дулева и Диан Дончев. Входът е свободен.



Полезна ли ви беше тази статия?

Благодарни ще сме, ако подкрепите, според възможностите си електронен вестник izvestnik.info. Вашата помощ ще позволи на изданието да остане все така независимо, обективно, честно и почтено към читателите си.

ПОДКРЕПЕТЕ НИ

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Моля, въведете вашия коментар!
Моля въведете вашето име тук