27.5 C
Димитровград
понеделник, юни 8, 2026
Начало Новини Обявиха търг за наем на сергии и помещения на Бабин пазар в...

Обявиха търг за наем на сергии и помещения на Бабин пазар в Димитровград

Публичен търг с явно наддаване за отдаване под наем на сергии и помещения на Зеленчуковия пазар на ул. „Елин Пелин“, известен като Бабин пазар, обяви Община Димитровград.

Търгът касае маси с номера 28, 30, 32 и 66, помещение №5 за хляб и тестени произведения и помещение №9 за кафене.

Община Димитровград обяви и публични търгове с тайно наддаване за гаражи, за отдаване под наем на обекти и терени, общинска собственост и за продажба на имоти, частна общинска собственост.

Подробности за публикуваните на 8 юни процедури може да видите на сайта на Община Димитровград в секция „Обяви за търгове“.



Полезна ли ви беше тази статия?

Благодарни ще сме, ако подкрепите, според възможностите си електронен вестник izvestnik.info. Вашата помощ ще позволи на изданието да остане все така независимо, обективно, честно и почтено към читателите си.

ПОДКРЕПЕТЕ НИ

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Моля, въведете вашия коментар!
Моля въведете вашето име тук