Начало Тагове четиризнаци

Таг: четиризнаци

Рекорд: Тризначка, имаща близнаци, роди четиризнаци

0
Съдба. Дълги години жената жената не можела да има деца. Сега се грижи за осем 32-годишна жителка на американския град Солт Лейк Сити постави необичаен рекорд,...

Последни новини