Начало Тагове кристален приз

Таг: кристален приз

УПРАВЛЯВАТ ДИМИТРОВГРАД ДОБРЕ, ПОКАЗВА КРИСТАЛЕН ПРИЗ

0
Димитровград е добре управляван, доказва кристален приз и сертификат за Етикет за иновации и добро управление на местно ниво. Те бяха връчени преди ден...

Последни новини