3 титли, 2 бронзови медала и отборна купа за СКБ „Димитровград“ на шампионат за кадети

Три титли и два бронзови медала спечелиха състезатели на Спортен клуб по борба „Димитровград“, на Държавен лично-отборен шампионат за кадети, провел се в Сливен от 23 до 25 април. Отличията донесоха и първо място в отборното класиране за димитровградския клуб, съобщиха оттам.

Шампиони в своите категории станаха Божидар Динев /65 кг./, Никола Нейчев /71 кг./ и Георги Иванов/110 кг./. Трети сa Рухан Расим/60 кг./ и Кристиян Димов/92кг./. Никола Нейчев бе обявен за „Най-резултатен“ борец на шампионата.

Представителите на Димитровград се конкурираха с борци от 41 клуба. Те спечелиха отборната купа, заставайки пред отборите на Разград и „Левски“ – София.