Шефът на Федерацията по волейбол уважи дебютния турнир за купата на Димитровград

контакти

Президентът на Българската федерация по волейбол Данчо Лазаров уважи дебютния турнир по волейбол за Купата на Димитровград, който стартира вчера вечерта в спортна зала „Младост“. Заедно с Лазаров бяха дошли и други представители на Федерацията, а с няколко встъпителни думи, турнира откри заместник-кметът на Димитровград Светослав Стойков.

В състезанието, преди началото на сезона, участват четири женски волейболни отбора – домакините от „Раковски“, „Левски“ – София, „Берое“ – Стара Загора“ и румънския „Меджидия“.

В първия мач „Берое“ се наложи над „Меджидия“ с 3:0. Този резултат класира старозагорки за финала, които ще играят срещу волейболистките на „Левски“, надиграли „Раковски“ с 3:1 гейма.

Отборът от Димитровград ще излезе срещу румънския тим, в спор за третото място, от 17:00 часа. От 19:00 часа ще е финалната среща за купата на Димитровград.