ЦСКА И СТОЙЧО БИХА ДУЗПАТА НА ДИМИТРОВГРАД, ОТИВАТ В ХАРМАНЛИ

контакти

Отборът на ЦСКА, воден от Стойчо Младенов, няма да идва в Димитровград. Вчера бе обявено, че футболистите и старши треньорът ще имат тренировка на стадион „Миньор“, от 16 часа, като подготовка срещу тима на Любимец. По-късно пък трябваше да има работна среща между ръководството на софийския отбор и кмета Иво Димов.

Стойчо Младенов решил да промени мястото на тренировката. Тя ще се проведе в Харманли. Като причина треньорът посочил по-голямата близост на града до Любимец. Работната среща между кмета и ръководството ще има. Тя ще се проведе в харманлийския комплекс „Приказките“. 

 



Полезна ли ви беше тази статия?

Благодарни ще сме, ако подкрепите, според възможностите си електронен вестник izvestnik.info. Вашата помощ ще позволи на изданието да остане все така независимо, обективно, честно и почтено към читателите си.

ПОДКРЕПЕТЕ НИ

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Моля, въведете вашия коментар!
Моля въведете вашето име тук