Трудноподвижен старец почина при ремонт на газова бутилка

80-годишен почина при пожар в къщата си в хасковското село Нова надежда.

Сигналът за него е получен на 18 февруари в 14.25 часа в Оперативния център в Хасково, съобщават от Главна дирекция „Пожарна безопасност и защита на населението“.

Старецът бил трудноподвижен. По данни от съпругата му, той извършвал ремонт на газова бутилка в стаята, където е намерен.

Вследствие на неправилното боравене с бутилката, избухват пламъци, които отнемат живота на пенсионера, поясняват от противопожарната служба.

Изгоряла е и покъщнина и битови вещи. На този етап липсват данни за умишлен палеж. Трупът е откаран за аутопсия, допълват информацията от полицията. Образувано е досъдебно производство.



Полезна ли ви беше тази статия?

Благодарни ще сме, ако подкрепите, според възможностите си електронен вестник izvestnik.info. Вашата помощ ще позволи на изданието да остане все така независимо, обективно, честно и почтено към читателите си.

ПОДКРЕПЕТЕ НИ

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Моля, въведете вашия коментар!
Моля въведете вашето име тук