Спряха надрусан, с „Порше“, в колата още дрога

Полицаи от Димитровград са спрели в село Радиево водач на автомобил „Порше“, употребил наркотици. Проверката става вчера в 18,30 часа в центъра на селото. Униформените полицаи тествали 48-годишния шофьор с техническо средство, което показало употреба на амфетамин и метамфетамин.

Последвалата проверка и в колата, където са открити и 3 пликчета с бяло кристално вещество с тегло 3 грама, реагиращо при полеви нарко тест на метамфетамин. Водачът от Стара Загора е задържан до 24 часа по заведеното досъдебно производство, информират от ОД на МВР – Хасково.

Съобщава се и за още един случай от изминалото денонощие. Този път за шофьор, „на чашка“. Около 2 часа сутринта, в Хасково, автопатрул извършил проверка на „Опел“, движещ се по булевард „Освобождение“. Водачът е тестван с дрегер, отчел наличие на 1,24 промила алкохол в издишания въздух. По случая е стартирало бързо производство.



Полезна ли ви беше тази статия?

Благодарни ще сме, ако подкрепите, според възможностите си електронен вестник izvestnik.info. Вашата помощ ще позволи на изданието да остане все така независимо, обективно, честно и почтено към читателите си.

ПОДКРЕПЕТЕ НИ

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Моля, въведете вашия коментар!
Моля въведете вашето име тук