САНКЦИИ ГРОЗЯТ ОБЩИНАТА ПРИ НАРУШЕНИЕ НА ГРАФИКА ЗА ВОДНИЯ ЦИКЪЛ

[quote]ЗНАМ, ЧЕ НЕ Е ЛЕКО, НО МОЛЯ ЗА РАЗБИРАНЕ, ОБРЪЩА СЕ КЪМ ГРАЖДАНСТВОТО КМЕТЪТ[/quote]

Всяко едно забавяне или неизпълнение по график на Водния цикъл води след себе си до санкции. Санкциите по този проект започват от 25 %. Сами сметнете за какво става въпрос. Знам, че има недоволни граждани, но е важно да приключим всички дейности на време, коментира кметът на Община Димитровград Иво Димов.

Той помоли за разбиране хората и каза, че няма други варанти, що се отнася до реорганизацията на движението. Според него всяко едно действие се обмисля много внимателно. През юли трябва да приключат ремонтите по канализацията и водопровода в града и да започне отчитане.

Възможен проблем с преасфалтирането на отсечките около изкопите съзря градоначалникът. По думите му има планирани разходи за нов асфалт в районите на затрупаните изкопи. Отделно обаче има непредвидени такива, когато се отцепи околната настилка. Ще реагирам своевременно, за да не стане така Управляващият орган да ни каже в последствие, че не можем да използваме тези финанси. Ние трябва да защитим тези непредвидени разходи и да възстановим тежките поражения от Водния цикъл, каза още Димов. 

[box_info]Рекламна къща 4 – креативност и качество Х 4: rk4.dgportal.eu[/box_info]  

 



Полезна ли ви беше тази статия?

Благодарни ще сме, ако подкрепите, според възможностите си електронен вестник izvestnik.info. Вашата помощ ще позволи на изданието да остане все така независимо, обективно, честно и почтено към читателите си.

ПОДКРЕПЕТЕ НИ

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Моля, въведете вашия коментар!
Моля въведете вашето име тук