Рев на мотори и пушеци от изтъркани и изгорели гуми завладяха Димитровград, където по традиция се проведе т. нар. Stunt show, част от проявите за празника на Димитровград.
Опитни мотористи показаха красиви и екстремни каскади с машините си, включи се и мощен автомобил на отсечка от бул. „Димитър Благоев“.
Направиха го пред събралите се много хора от двата края на булеварда, които аплодираха акробатичните номера, скокове, високи скорости и естествено – въртене на гуми до изтриването и пукането им и до искри по асфалта.
Проявата организираха мото клуб „Викингите” и приятели. Подгряха я с почетна обиколка на Димитровград, в която се включиха стотици мотори.
Още снимки от мото стънт шоуто, вижте на фейсбук страницата ни, с клик ТУК.
Ако албумът и публикациите в електронен вестник izvestnik.info ви харесват, харесайте и страницата ни!