ПРЕПИТВАТ ИВО ДИМОВ ВЪВ ФЕЙСБУК. ВЪПРОСИ – ДО 20 АПРИЛ

Вие сте на ход! Питайте на воля! Такъв призив отправят администраторите на Фейсбук групата Dimitrovgrad, Bulgaria. За втора поредна година те дават възможност на членовете на групата свободно да задават въпроси на кмета Иво Димов, свързани с града и общината.

Въпроси се приемат до 13:00 часа на 20 април /понеделник/. Те трябва да са адекватни, зададени от профили, чиято регистрация е на повече от седем дни. Това става под снимката, единствено и само в групата Dimitrovgrad, Bulgaria.

Забраняват се излишни и извън темата коментари, ползване на „анонимни“ профили, обиди и вулгарно поведение. При нарушаване на забрани, коментарите ще бъдат трити, при втори опит – профилите ще бъдат лишени от достъп до групата.

Видео с отговорите на въпросите ще бъде публикувано няколко дни след 20 април. Дотогава – вижте отговорите на въпроси, зададени през миналата година.



Полезна ли ви беше тази статия?

Благодарни ще сме, ако подкрепите, според възможностите си електронен вестник izvestnik.info. Вашата помощ ще позволи на изданието да остане все така независимо, обективно, честно и почтено към читателите си.

ПОДКРЕПЕТЕ НИ

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Моля, въведете вашия коментар!
Моля въведете вашето име тук