ОТ ДНЕС ЗАПИСВАТ ЗА КОНЦЕРТА НА АНСАМБЪЛ „РОДОПА” В ДОБРИЧКИЯ МАНАСТИР

auto-bannerОт днес – 16 август, желаещите да ползват безплатен транспорт за концерта на смолянския ансамбъл „Родопа”, могат да се запишат в Исторически музей – Димитровград. Автобусите тръгват в 19,30 часа на 28 август за манастира „Успение Богородично” край село Добрич. Там пред естествения декор на обителта известната фолклорна формация ще представи музикалния спектакъл „Невястата”. Близо 50 танцьори, музиканти и изпълнители ще превърнат вечерта в истинска магия.

Спектакълът в манастира е едно от най-атрактивните събития в програмата за празника на Димитровград, затова от общината са решили да осигурят безплатен транспорт на желаещите да му се насладят. След края автобусите ще върнат ползвалите ги хора в града.

Снимка от www.rodopa-ensemble.combaner-wid

 



Полезна ли ви беше тази статия?

Благодарни ще сме, ако подкрепите, според възможностите си електронен вестник izvestnik.info. Вашата помощ ще позволи на изданието да остане все така независимо, обективно, честно и почтено към читателите си.

ПОДКРЕПЕТЕ НИ

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Моля, въведете вашия коментар!
Моля въведете вашето име тук