Ограничават движението в участък по бул. „Благоев“ в събота, заради ремонт на блок

До обедните часове в събота ще бъде въведена временна организация на движението, в участък по бул. „Димитър Благоев“ в Димитровград, съобщиха от Общината. Става дума за отсечката от кръговото кръстовище при новата автогара до кръстовището на бул. „Димитър Благоев“ с ул. „Ромен Ролан“. Организацията важи от 8:00 до 12:00 часа на 7 юли. Минаващите оттам шофьори ще трябва да минават през кръговите кръстовища на Водната кула и спортна зала „Младост“.

Причина за ограничаване на движението в посочения участък е текущ авариен ремонт на жилищен блок №7 по булеварда. Припомняме, че той стартира в началото на май месец тази година.



Полезна ли ви беше тази статия?

Благодарни ще сме, ако подкрепите, според възможностите си електронен вестник izvestnik.info. Вашата помощ ще позволи на изданието да остане все така независимо, обективно, честно и почтено към читателите си.

ПОДКРЕПЕТЕ НИ

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Моля, въведете вашия коментар!
Моля въведете вашето име тук