МЛАДА ДАМА В БОРБА С КРАДЕЦ В ДОМА Й

контакти

Млада дама влезе в борба с крадец, нахлул в дома й в Хасково. Схватката се разиграла вчера на ул. „Хан Пресиян“ в областния град.

Прибирайки се вчера следобед, хасковлийката заварила в жилището си крадеца. Двамата се сборичкали, но непознатият успял да избяга, задигайки около 500 лева. По-късно тя подала сигнал в Районното управление на полицията в Хасково, където е регистриран грабежът.

Пред разследващите жената успяла да даде описание на апаша. Описва го около 40-годишен, с ръст 180 см, с тъмна коса, слаб, облечен с жълта тениска и спортно долнище.

Работата по случая продължава, информират от Областната дирекция на МВР. Оттам не дават информация как крадецът е успял да влезе в дома.



Полезна ли ви беше тази статия?

Благодарни ще сме, ако подкрепите, според възможностите си електронен вестник izvestnik.info. Вашата помощ ще позволи на изданието да остане все така независимо, обективно, честно и почтено към читателите си.

ПОДКРЕПЕТЕ НИ

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Моля, въведете вашия коментар!
Моля въведете вашето име тук