МАЛКИТЕ БОРЦИ НА ДИМИТРОВГРАД – ВТОРИ НА ТУРНИР В ТУРЦИЯ

Три медала и второ място в отборното класиране постигнаха малките борци на спортен клуб по борба „Димитровград“ в Турция. Тези дни в турския град Балъкесир се проведе международен турнир, съобщават от клуба.

Група състезатели от СКБ „Димитровград“ взеха участие на този много силен турнир, в който сили мериха отбори от Турция, Русия, Грузия, Украйна, Узбекистан, Молдова, Гърция, Македония и др.

Най-добре от димитровградския клуб се представиха Стилиян  Илиев /53 кг/ и Въчо Делчев /85 кг/, които спечелиха сребърни медали. Трети с бронзов медал е Божидар Динев /47 кг/, а на пети места останаха Стоян Георгиев /38 кг/, Николай Скендеров /59 кг/ и Георги Иванов /75 кг/.

В отборното класиране СКБ „Димитровград” е втори, след домакините и пред отбора на Република Ингушетия, Русия.