КРЕПОСТЧАНИН В АРЕСТА ЗАРАДИ КАНАБИС

Крепостчанин се оказа в ареста заради канабис. В 3:30 сутринта полицията се отзовала на сигнал за нарушаване на обществения ред на бул. „Освобождение“ пред бар в областния град. Патрулката пристигнала и качила 23 годишния от Крепост, който бил във видимо нетрезво състояние. При потеглянето към управлението от младежа изпаднало пликче с 1 грам от дрогата. Момчето е задържано за 24 часа. Образувано е досъдебно производство, съобщават от Областната дирекция на МВР.

В бюлетина се съобщава още за три бързи производства срещу пияни шофьори през почивните дни. В ареста са били двама от Черногорово и Горски извор, с алкохол в кръвта 1,59 и 2,13 промила. За същото нарушение бил заловен в Тополовград човек от Шумен. Той карал също порядъчно пийнал. 

Инж. Албена Желязкова – консултант недвижими имоти, строителство, земеделски земи 0888 46 68 13 



Полезна ли ви беше тази статия?

Благодарни ще сме, ако подкрепите, според възможностите си електронен вестник izvestnik.info. Вашата помощ ще позволи на изданието да остане все така независимо, обективно, честно и почтено към читателите си.

ПОДКРЕПЕТЕ НИ

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Моля, въведете вашия коментар!
Моля въведете вашето име тук