Кмет и заместник връчиха купите на победителите в ученически футбол в Хасково

Кметът на община Хасково Станислав Дечев и заместник-кметът Динко Тенев връчиха купите на победителите във финалите на Общинските ученически игри по футбол, съобщават от Общината в областния град.

Шампион във възрастова група  5-7 клас стана отборът на СУ „Св. Паисий Хилендарски“. След оспорвания финал, втори останаха футболистите на ОУ „Шандор Петьофи“.

Дузпи решиха изхода от финала при футболистите от 8-10 клас. Шампион в тази възрастова група е отборът на ФСГ „Атанас Буров“. Второто място е за ЕГ „Проф. д-р Асен Златаров“.

При най-големите ученици от 11-12 клас, с категорична победа купата спечелиха футболистите на ПГДС „Цар Иван Асен II“. На второ място е тимът на ПГМЕТ „Стойчо и Кица Марчеви“.

Общинските шампиони ще представят Хасково на областното първенство по футбол за ученици.