КАДЕТИТЕ НА СКБ ДИМИТРОВГРАД ТРЕТИ В СЛИВЕН, ДВАМА – ШАМПИОНИ

auto-bannerТрето място в отборното класиране, след „Черноморец” – Бургас и „Сливен”, заеха на Държавния лично-отборен шампионат за кадети, борците на „СКБ – Димитровград”. В двата дни на турнира те завоюваха 52 точки, отстъпвайки само с 1 на домакините от Сливен и 9 на бургазлии. Показаха обаче, че продължават да играят основна роля при разпределението на медалите.

Две злата и шампионски титли към колекцията на клуба добавиха на тепиха Иван Бадавров /58 кг./ и Камен Атанасов /+100 кг./ Със сребърни медали се завърнаха Иван Иванов /58 кг./ и Димитър Тодоров /46 кг./, а с бронзов Николай Скендеров /63 кг./

През 2016 г. Спортният клуб по борба – Димитровград е в призовата тройка отборно на всички възрастови групи от деца до юноши и, съответно, комплексен победител в борбата свободен стил за трета поредна година, доволни са в клуба.