Емблематичната илюзия със свалянето на главата показват в Димитровград

контакти

Емблематичната илюзия със свалянето на главата ще бъде демонстрирана в Димитровград. Един номер, който е легенда в българската магия, посочва маг Теос. На 26 май, събота, от 18:00 часа в лятната читалня на Градската библиотека продължават изявите му в творческия сезон „Магията е навсякъде“. Тогава ще гостува един от големите ни съвременни магове – Йордан Янев-Зайн, по покана на Теос.

Входът за събитието е свободен. При лошо време, то ще се състои в сградата на библиотеката.

Зайн ще представи романа си „Целувката на сатаната“ и ще покаже магическо шоу. Заповядайте, за да се пренесем в един непознат и необятен свят. Очаква ни едно страхотно пътешествие през дебрите на магията, кани Теос. Допълнителни подробности, вижте на Фейсбук страницата му- тук.



Полезна ли ви беше тази статия?

Благодарни ще сме, ако подкрепите, според възможностите си електронен вестник izvestnik.info. Вашата помощ ще позволи на изданието да остане все така независимо, обективно, честно и почтено към читателите си.

ПОДКРЕПЕТЕ НИ

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Моля, въведете вашия коментар!
Моля въведете вашето име тук