Катастрофа между Фолксваген и патрулен полицейски автомобил Опел е станала снощи в Димитровград, разказаха граждани. Според информацията, произшествието се случило около 22:30 часа на бул. „Трети март“. Патрулката била на спирката, след кръстовището. В един момент тръгнала, но я нацелил бързо движещ се, Фолксваген. Чули се три силни удара, които привлекли по прозорците много от живеещите в близките блокове.
От пресслужбата на полицията потвърдиха, че пътнотранспортно произшествие с техен автомобил на булеварда наистина имало. Информацията е, че Фолксвагенът, модел Венто, отнел предимството на полицейската кола. Двамата шофьори са тествани са алкохол, пробите са отрицателни, Съставен е протокол за пътнотранспортното произшествие и акт на водача на Фолксвагена.
От написаното излиза,че полицейската кола е отнела предимството на Вентото,тъй като „В един момент тръгнала, но я нацелил бързо движещ се, Фолксваген“.То като се тръгва се оглеждаш,даваш мигач и ако не идва никой тръгваш.Аз не съм видсял полицай да кара с включени фарове и поставен колан,пък за мигачи изобщо да не говорим.
Изкараха човека виновен, тия ченгета си карат както си знаят, отнели предимството на човека, как така някой се включва в движението и е с предимство , нямам кво друго да кажа
az minah pokrai proishestvieto i po moi nabliudeniq patrulkata e idvala ot krugovoto a ventoto ot kum bolnicata i e vzelo predimstvoto na policeiskata kola
И вентото е карало с 40 😀